United Payment dünya devi TransferGo’yu 7/24 para transferi ile buluşturuyor

Türkiye’de United Payment iş birliğiyle hizmet veren, para transferi alanında halihazırda pazar lideri olan TransferGo, uluslararası para transferini 7/24 hale getiriyor. TransferGo kullanıcıları bundan böyle, Türkiye’den yurtdışına yurtdışından Türkiye’ye para transferi işlemlerini hafta sonu ya da gecenin herhangi bir saati kolayca yapabiliyor, üstelik gönderilen tutar da anında hesaba geçiyor. 

Uluslararası para transferi alanında 1 milyon müşteriye ulaşan finansal teknolojilerin öncü isimlerinden United Payment, tüketiciye faydalar sunan çözümleriyle sektördeki liderliğini sürdürüyor. United Payment ve para transferi alanındaki iş ortaklarından TransferGo, bir düğümü daha çözüyor ve yeni bir özelliği daha kullanıcılarla buluşturuyor. 

Uluslararası para transferinde zaman sınırlaması kalkıyor

2020 yılından bu yana United Payment iş birliği ile Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren dünyanın en büyük ve önde gelen markalarından TransferGo, hizmetlerinde zaman sınırlamasını kaldırıyor.  Para transferi alanında sektörün en güvenilir, prestijli ve en çok pazar payına sahip şirketi olan United Payment’ın gelişmiş teknolojisi ile TransferGo, bir ilki gerçekleştirerek uluslararası transferini 7/24 hale getiriyor. TransferGo kullanıcıları bundan böyle, uluslararası para transferi işlemlerini, hızlı ve şeffaf komisyon oranlarıyla, hafta sonu ya da gecenin herhangi bir saati kolayca gerçekleştirebiliyor. Üstelik tıpkı yurtiçi işlemlerde olduğu gibi yurtdışı para transferi işlemlerinde de gönderilen tutar, anında hesaba geçiyor. TransferGo ve United Payment’ın yeni hizmeti sayesinde, uluslararası para transferi işlemleri artık mesai saatleri dışında da yaygın bir şekilde kullanılabilecek. Uzun süredir talep edilen bu ihtiyacın karşılanması sonrası işlem sayısının artması bekleniyor.

‘Ödeme konusundaki acil ihtiyaçlar için zaman hassasiyeti önemli’

TransferGo Bölge Pazarlama Müdürü Baran Nalbantoğlu, “TransferGo olarak, güçlü altyapımız ve güvenilir hizmet anlayışımız sayesinde para transferlerini hızlı, güvenli ve az masraflı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.  Artık TransferGo kullanıcıları, yurtdışında Türkiye’ye veya Türkiye’den yurtdışına yapacakları para transferlerinde zaman kısıtlaması olmadan işlem gerçekleştirebilecekler. United Payment iş birliğiyle uluslararası para transferlerini 7/24 hale getirerek, hafta içi veya banka çalışma saatleri gibi sınırlı zaman dilimlerinde değil, istedikleri her an uluslararası para transferi yapabilmelerini sağlayacağız. Faturaların ödenmesi veya kredi ödemeleri gibi acil ihtiyaçların olabileceğini biliyoruz ve müşterilerimizin zaman hassasiyetinin farkındayız. Bu nedenle, yeni hizmetimizin birçok kişi için faydalı olacağını düşünüyoruz” dedi. 

‘Para transferinde mesai saati sınırını kaldırıyoruz’

United Payment Para Transferi Bölüm Direktörü Oğuzhan Akın da konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “United Payment olarak varoluş amacımız hayatın düğümlerini çözmek. Geldiğimiz çağ itibariyle ister yurtiçi ister yurtdışı olsun herkesin 7/24, masraf olarak ne ödeyeceğinden haberdar, şeffaf kurlarla anında para transfer yapabilmesi için çalışıyoruz. Acil ihtiyaçların gecenin bir yarısı çıkabildiğini, ödenmesi gereken faturaların günün yoğunluğunda unutulabildiğini biliyoruz ve müşterilerimiz için bu düğümleri çözüyoruz. Gerek sektördeki tecrübemiz gerekse teknolojik altyapımız bizi para transferi şirketlerinin ilk tercihi haline getiriyor. Uluslararası para transferi konusunda da bizimle aynı bakış açısına sahip, yenilikçiliğe açık çok başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz. Bundan böyle, tıpkı yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da para transferinde ‘mesai saati’ sınırını kaldırıyoruz” diye konuştu. 

160’tan fazla ülkede 7 milyondan fazla kullanıcı TransferGo’yu tercih ediyor

Uluslararası para transferi denilince akla gelen ilk şirketlerden biri olan TransferGo, 7 milyondan fazla kullanıcısı ile dünyada 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteriyor.  TransferGo, finansal hizmetleri daha erişilebilir hale getirirken, uluslararası para transferlerinde öngörülemeyen yüksek masrafları ve uzun işlem sürelerini ortadan kaldırıyor. TransferGo ile uluslararası para gönderme işlemleri 1 dakikadan çok daha kısa sürede tamamlanıyor, şeffaf kur politikası sayesinde de işlem ücretleri çok daha uygun ve öngörülebilir oluyor. Üstelik TransferGo ile tüm bu işlemler 7/24 özgürce yapılabiliyor. Kullanıcılarının dilini anlamayı da öncelik olarak gören TransferGo, dünyanın dört bir yanındaki Türk müşterilerine de Türkçe hizmet veriyor. 

Merkez Bankası’nın onay verdiği iki şirketten biri 

TransferGo, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın bugüne kadar iş modelini onayladığı iki para transferi şirketinden biri oldu.   Merkez Bankası’nın onay verdiği bu dev şirketlerin her ikisi de Türkiye’deki faaliyetlerini United Payment iş birliği ile sürdürüyor. TransferGo sayesinde yurtdışında çocukları eğitim gören aileler, yurtdışında kira geliri olanlar, uluslararası ticaret yapanlar ya da yurtdışında yaşayıp Türkiye’de gerek iş gerek sosyal hayat bağlantılı ödemelerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar istedikleri an para gönderebilmenin rahatlığını yaşayacaklar. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x