Bella ve Gigi Hadid’in en küçük kardeşi Anwar Hadid Umre’ye gitti


Dua Lipa’nın eski erkek arkadaşı ve Bella ve Gigi Hadid’in erkek kardeşi Anwar Hadid, cumartesi günü sosyal medya hesabında Umre ziyaretinden fotoğraflar yayınladı.

“ALLAH’IN EMRİNDE”

Gerçek kardeşlerim diye nitelendirdiği arkadaşlarıyla gittiği Umre’den fotoğraflar paylaşan Hadid, “Allah’ın emrinde. Bu anlar için sonsuz minnettarım. Şimdi eve geri dönüş” notunu düştü.

Anwar Hadid’in, o fotoğraflarına 2000’de boşanan annesi Hollandalı model Yolanda Hadid ile babası Mohamed Hadid kayıtsız kalmadı.

Mohamed Hadid, “Oğlum, mümin kabileleriyle birlikte” yorumunda bulunurken, eski manken Yolanda Hadid, sadece siyah bir kalp bıraktı.

Mohammad Hadid’in Yolanda Hadid ile evliliğinden dünyaya gelen kızları Gigi ile Bella, babalarının kökenine de son derece bağlı.

İsrail’in bomba yağdırdığı Gazze’ye desteklerini sunmak için iki kardeşte işlerini kaybetmeyi göze alarak dikkat çeken açıklamalarda bulundular.

BABA TARAFI FİLİSTİN’DEN GÖÇ ETTİ

Gigi ve Bella Hadid’in baba tarafı Filistin kökenli. Dünyaya Nasıra kentinde gözlerini açan kardeşler daha sonra Suriye’ye oradan da ABD’ye göç etti. Hadid ailesinin iki erkek beş tane de kız çocuğu bulunuyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x